Haber

Adıyaman’da depremzedeler toplandı

6 Şubat depreminden sonra fiziksel rahatsızlık yaşayanlar ve Sağlıklı Yaşam ve SporKülliyede tedavi gören vatandaşlar ve aileleri, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’ın ev sahipliğinde bir araya geldi.

6 Şubat depreminden en çok etkilenen illerden biri olan Adıyaman’da yaralanan ve hastanelerdeki tedavi süreçlerinin ardından fizik tedavi ve rehabilitasyon için Adıyaman Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Spor Kompleksi’ne gelen vatandaş ve aileleri Belediye Başkanı Süleyman ağırladı. Kılınç, Adıyaman Valisi Osman Varol bağlı kuruluşlarıyla bir araya geldi. Programın açılış konuşmasını yapan Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, “Binlerce insanı etkileyen büyük bir afet yaşadık. Belediyemize ait yüzme havuzunda eğitmenlerimiz eşliğinde vatandaşlara fizik tedavi ve tedavi hizmeti veriyoruz. Felaketin ardından hastanede tedavi altına alınanlar var. Devletimiz ve belediyemiz tüm imkanlarıyla milletinin yanında. Beraber atlatacağız” dedi.

Adıyaman Valisi Osman Varol yaptığı konuşmada, “6 Şubat milletimiz için kara bir gün olarak hafızalarımıza kazınmıştır. Yaşadığımız büyük felaketin ardından bir an önce toparlanmak için hep birlikte çalışmalıyız. Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman’a teşekkür ediyorum. Kılınç’a hizmetlerinden ve yaralı vatandaşlarımıza yaptığı davetlerden dolayı teşekkür ederiz. Bu zor günleri hep birlikte aşacağız” dedi. – ADIYAMAN

tomarza-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu