Haber

Deprem Oldu mu, Nerede Oldu? 17 Ocak Salı AFAD ve Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi

Son depremler günün erken saatlerinden itibaren araştırılıyor. Yaşadıkları bölgede sarsıntıyı hisseden vatandaşlar, ‘Deprem mi oldu?’ Sorusunun cevabını bulmak için arama motorlarına yöneldi. Son dakika sarsıntıları, sarsıntıyı hissedenler tarafından sorgulanıyor. Meydana gelen tüm depremler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından kamuoyuna duyurulur. Peki, 17 Ocak deprem miydi, nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi’nde 17 Ocak 2022 Salı günü meydana gelen son sarsıntıların listesi…

Son dönemde yaşanan depremler gündemin öne çıkan konularından biri olmuştur. AFAD ve Kandilli Rasathanesi, ülkemizde ve komşu ülkelerde yaşanan depremlerle ilgili bilgileri paylaşıyor.

Depremi yaşadıkları bölgede hisseden vatandaşlar tarafından günün erken saatlerinden itibaren meydana gelen sarsıntılar araştırıldı.

AFAD ve Kandilli Rasathanesi, sarsıntıların büyüklüğünü, derinliğini ve merkez üssünü anında paylaşıyor.

17 Ocak Salı Son Depremlerin Listesi

AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılan deprem verilerine göre; Van Tuşba’da 2,1, Elazığ Sivrice’de 1,2, Gaziantep Şahinbey’de 1,8, Çanakkale Ayvacık’ta 2,3, Ağrı Eleşkirt’te 1,6 ve Hatay Altınözü’nde 2,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

AFAD Son Depremler

AFAD Sarsıntı Listesi

Kandilli Rasathanesi Sarsıntı Listesi

aksu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu