Yaşam

Netflix, The Godfather filmlerini de kaldırıyor

Dünyanın en büyük dijital yayın platformu Netflix, içerik kütüphanesini sayıca genişletirken bazı yapımlara da veda ediyor. Son dönemde eleştirilere maruz kalan Netflix, Baba filmleri de dahil olmak üzere tanınmış birkaç yapımı daha yayından kaldıracak. İşte platformlardan kaldırılacak filmler…

Netflix kütüphanesinden kaldırılacak filmler

Netflix yakın zamanda bazı popüler dizi ve filmleri kütüphanesinden kaldırdı. Bu karar sinemaseverler arasında eleştirilere neden oldu ve platform abone kaybına uğradı. Elbette kazanılan yeni abone sayısı kaybedilen sayıdan daha fazla.

Netflix, sinema dünyasında popüler olan 4 sinemayı daha kaldırma kararı aldı. Bu değerli ürünler The Godfather, The Godfather 2, The Dark Knight ve Batman Begins’tir. Bu filmlerin son izlenme tarihlerini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Filmin Son Tarihi

The Godfather30 KasımThe Godfather 230 KasımThe Dark Knight4 AralıkBatman Başlıyor4 Aralık

Yeni ürünler yolda!

Netflix, The Godfather gibi bazı bilinen içeriklere veda etse de izlenme potansiyeli yüksek yeni dizi ve filmleriyle beğeni toplamaya devam ediyor. Uzun zamandır merakla beklenen Squid Game: The Challenge, 22 Kasım’da izleyicilerin beğenisine sunulacak.

40 bin feet’te soygun: Netflix’in merakla beklenen filminden fragman geldi!

Ardından The Crown dizisinin 6. sezonunun ilk bölümü 16 Kasım’da ekrana gelecek. Bu dönem sevilen yapımın finali olacak. Yakın zamanda vizyona girecek diğer bazı yapımlar ise şöyle:

İçerikTV Dizisi / FilmTarih

Hayatımın En Uygun Noel TatiliFilm16 KasımThe Crown (sezon 6 [final] – bölüm 1)TV Dizisi16 KasımThe New RichFilm17 KasımBeliever 2Film17 KasımCoComelon Street (sezon 1)TV Dizisi17 KasımRustinFilm17 KasımScott Pilgrim Takes Off (sezon 1)TV Dizisi17 KasımBabalarFilm17 KasımLeoFilm21 KasımKalamar Oyunu : The Challenge (1. sezon)TV Dizisi22 KasımMy Daemon (1. sezon)TV Dizisi23 KasımAlmost Ordinary FamilyMini Dizi24 KasımLove Like a K-Drama (1. sezon)TV Dizisi28 KasımOnmyoji (sezon 1)TV Dizisi28 KasımObliterated (1. sezon)TV Dizisi30 KasımThings Are Şimdi KarmaşıkFilm30 KasımKötü Olduğunu Kim Dedi? – A Very Bad ChristmasFilm30 KasımVirgin River (sezon 5 – Bölüm 2)TV Dizisi30 Kasım

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki Yorumlar bölümünde görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu