Ekonomi

Tether, dijital eğitimi dünya çapında ilerletmek için Tether Edu’yu başlattı

Kripto para sektörünün önde gelen şirketlerinden biri Bağ kişisel gelişimi teşvik ederek dijital beceri gelişimini daha erişilebilir hale getirecek bir eğitim girişimi olan Tether Edu’yu duyurdu. Tether’in eğitim kolu Tether Edu, şirket tarafından desteklenen çeşitli küresel eğitim programlarının uyumluluğundan sorumlu olacak.

Tether Edu, bölümün öncüleri ve uzmanlarıyla iş birliği yaparak blockchain eğitiminin yanı sıra tasarım, yapay zeka, kodlama ve daha birçok dijital eğitim alanını da kapsayacak. Programda ayrıca hibrit kurslar, özel atölye çalışmaları ve ustalık sınıfı programları da sunulacak. Platform, belirli dijital endüstrilerdeki en son trendleri uygulayan akıllı bir eğitim ortamı sağlayacak.

Tether Edu özellikle Afrika, Latin Amerika, Orta Doğu, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Asya’daki gelişmekte olan pazarlara odaklanacak, ancak aynı zamanda dünya çapındaki diğer pazarları da kapsayacak.

Tether’in CEO’su Paolo Ardoino, “Tether Edu, gelişen pazarları güçlendirmeye odaklanarak dijital eğitimi dünya çapında yönlendirme taahhüdümüzde gerçek bir atılımı temsil ediyor. USDt gibi finansal araçların yalnızca süreç araçları değil, aynı zamanda ekonomi tarihini yeniden yazabilecek katalizörler olduğuna inanıyoruz. Tether Edu refahı ve sürdürülebilirliği teşvik etmek için bu yolculuğa çıkıyor.” Kalkınmayı teşvik etmek için bir temel taşı görevi görür. Eğitim, katılımcıları temel dijital becerilerle donatarak bilgi açıklarını kapatmayı, bireyleri güçlendirmeyi ve ekonomik büyümeyi teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Tether Edu gibi eğitim girişimleri yalnızca zihinleri zenginleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda küresel ölçekte ekonomik güçlenmenin ve refahın temellerini de inşa ediyor. “yapmak.”söz konusu.

Tether ayrıca Gürcistan’daki Dijital Endüstri Akademisi ve Tayland’ın en büyük yerel borsası Bitkub gibi etkili kuruluşlarla da işbirliği yapıyor. Bu stratejik girişimler, eğitim kaynaklarına erişimi kolaylaştırmayı ve topluluklarda stablecoin’ler ve blockchain teknolojisine ilişkin farkındalığı artırmayı amaçlıyor.

Tether Edu, dünya çapında yenilikçi kurslar ve eğitim kaynakları sağlamaya hazırlanırken, grubunda aktif olarak yer alacak yetenekli bireyler arıyor.

Hibya Haber Ajansı

mazgirt-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu