Ekonomi

Poliçe Prim Kredisi taksit ve limit sorununu çözecek

Quick Finans Genel Müdürü Nihat Karadağ, Corpus Sigorta’nın geçtiğimiz ay duyurdukları yeni ürünleri Poliçe Prim Kredisini ticari müşterilerinin hizmetine sunmaktan gurur duyduklarını belirterek, “Quick’ten sonra yeni kredi ürünümüzün Sigorta, Corpus Sigorta acentelerine ve sigortalılarına da önemli bir fayda yarattığına inanıyoruz” dedi.

Maher Holding Sigorta Küme Lideri Ahmet Yaşar da bu çalışmanın sigortacılıktaki taksit ve kredi kartı limit sorununu çözeceğini ve sigortalıların poliçeye erişimini kolaylaştıracağını söyledi.

Türkiye’de bir kazanan Yaşar şöyle devam etti: “Türkiye’de bir ilk olan bu çalışmayı tüm şubelerin hizmetine sunduk. Maher Holding Sigorta Grubu’nun acenteleri finansal piyasalara dönüştürme vizyonundaki bu değerli adım, çok yeni olmasına rağmen müşterilerimizden büyük ilgi gördü.

Quick Sigorta’nın ardından Corpus Sigorta ile büyümenin ilk adımını atıyoruz. Poliçe Prim Kredisi, Corpus Sigorta acentelerine ve müşterilerine değerli bir rekabet avantajı sağlayacaktır.”

İşbirliği kapsamında Corpus Sigorta, ticari müşterilerinin poliçelerini Hızlı Sigorta’dan sonra 36 aya varan vadelerle kredilendirebilecek. Bu sayede özellikle taksit seçeneği olmayan poliçelerde ve uzun vadeli poliçelerde müşteriler lehine nakit akışlarına uygun bir finansal çözüm sağlanması amaçlanmaktadır. Poliçe Prim Kredisi yakın gelecekte bireysel müşterilerin poliçeleri için %100 online çalışacak bir formda kullanılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu